تبلیغات
لژیون همسفر ربیعی - تولد سومین سال رهایی
 
لژیون همسفر ربیعی
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار که اثر انگشت خدا بر همه چیز هست !
شنبه 4 شهریور 1391 :: نویسنده : همسفرفردی
وز پنج شنبه مورخ ۲۷/5/91  از سری کارگاههای آموزشی عمومی  کنگره 60  در نمایندگی شادآباد به استادی جناب آقای رضا نادری و جشن تولد سه سال رهایی آقایان مهدی و مجید برگزار گردید .

 

 

خلاصه سخنان استاد:روش درمان کنگره60 بر پایه جسم،روان و جهان بینی است و کنگره عدالت،معرفت و عمل سالم را سرلوحه کار خود قرار داده است.زیرا بدنبال اجرای عدالت است.عدالت یکی از قوانین غیرقابل تغییر خداوند است که همواره جاریست.

برای اجرای عدالت باید معرفت(شناخت)داشته باشیم تا رفتار و عملکرد درستی را انجام داده و به عمل سالم نزدیک شویم ،بعد از طی این مراحل است که به عدالت می رسیم.عدالت یعنی تعادل.

در جامعه عدالت را با نماد ترازو نشان می دهند.شاید در عدالت بی عدالتی های زیادی ببینیم که عین عدالت است.مثل انگشتان یک دست که بی تعادلی انگشت هاست،ولی تعادل بهتر و عملکرد بهتر دست،در این ظاهر ناهماهنگ است. خیلی از این غیر متشابه ها هستند که تعادل را ایجاد می کنند.

آیا همه در کنگره باهم برابر هستند؟خیر،همین یکسان نبودن نیز عین عدالت است.وادی سوم به مومضوع عدالت خیلی نزدیک است و کلمه "میزان" در این وادی استفاده شده است.این کیستی انسان هاست که جایگاهشان را تعیین می کند.

سخنان استاد در خصوص مجید:

در سفر اول ایشان در لژیون آقای موسوی بودند از تمام خدمت های راهنمای قبلی ایشان سپاسگزارم.بعد از بسته شدن شعبه انقلاب،گروهی به شعبه حافظ و عده ای به پارک طالقانی پیوستند.مجید در شعبه پارک طالقانی مرا به عنوان کمک راهنمای خود انتخاب نمود.یکی از دلایل موفقیت ایشان ،تلاش و خدمتهای بسیاری که در شعبه پارک و در ادامه شادآباد برعهده داشتند،می باشد. به خودش و همسفرش این روز زیبا را تبریک می گویم.

سخنان استاد در خصوص مهدی:

آقای مهدی حیدری با مصرف شیشه و کراک ،از اولین رهجویان من بودند که در اوایل سفر شرایط سختی را پشت سر گذاشتند ولی بعد از سه ماه به اصطلاح قلابش به کنگره گیر کرد و با فراز و نشیب های فراوان،به سفر و درمانش ادامه داد.با وجود داشتن همسفر خوب،سفر دوم را آهسته و پیوسته طی کرد که همین یکی از علل ماندگاریش در کنگره و رسیدن به جایگاه کمک راهنمایی اش بود.


اعلام سفر مهدی:آنتی ایکس مصرفی شیشه،کراک و شیره ،درمان به روش تدریجی با داروی اپیوم. رشته ورزشی تنیس روی میز،رهایی از بند اعتیاد سه سال و دو ماه

آرزوی مهدی:تا روزی که توان دارم خدمتگذار کنگره ۶۰باشم.

آرزوی همسفر مهدی:همه در این ماه مبارک به زیبا ترین آرزوی خود برسند.

سخنان مسافرمهدی حیدری:

از آقای مهندس و خانم آنی که این بستر را مهیا نمودند تشکر می کنم.از حمایت های آقای خان،سپاسگذارم.از راهنمایم که برای رسیدن به جایگاه برایم زحمت کشیدند،تشکر می کنم.در اوایل سفر دوم حالم اصلا خوب نبود.مجید راهنمای خدمت کردن من شد و مسیر خدمت را برایم باز کرد این روز را به ایشان تبریک می گویم.

به همه سفر اولی ها تبریک میگویم،سفر اولی ها قبله ما هستند.به واسطه حضور شماست که ما تلاش می کنیم و تغییر جایگاه می دهیم،اگر شما نبودید ما چه کاری برای انجام دادن داشتیم؟ همه شما را دوست دارم.

سخنان همسفر ربیعی،راهنمای همسفر :

در خصوص آقای حیدری و همسفرشان نیازی به تعریف من نیست چون به واسطه خدمات گسترده شان در این شعبه شناخته شده هستند و در همه جلسات حضور دارند و در حال خدمت هستند.آرزوی بهترین ها را برایشان دارم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگیشان موفق باشند.به همسفران کوچک این عزیزان هم تبریک می گویم.

سخنان همسفر حیدری:

ای که می پرسی که عشق چیست             عشق چیزی جز ظهور مهر نیست

عشق یعنی مهر بی اما،اگر                         عشق یعنی رفتن با پای سر

عشق یعنی روح را آراستن                          بی شمار افتادن و برخاستن

عشق یعنی خدمت بی منتی                       عشق یعنی طاعت بی جنتی

عشق یعنی مشکلی آسان کنی                  دردی از درمانده ای درمان کنی

عشق یعنی ذهن زیبا آفرین                          آسمانی کردن روی زمین

هرکجا عشق آید و ساکن شود                      هرکجا ناممکن بود،ممکن شود

در جهان هر کار خوب ماندنی است                رد پای عشق در آن دیدنی است.

زمانی که ما در این جایگاه قرار می گیریم،دو پیام دارد،یکی هشدار و دیگری نوید.هشدار که همسفر و مسافر زمانی که پا به این مکان گذاشتی در چه وضعیتی بودی و روزگار را چگونه پشت سر می گذاشتی؟جایگاه گذشته ات را فراموش نکن و به خودت مغرور نشو.نوید می دهد که آن روزهای سخت را پشت سر گذاشته ای ،روزگار قشنگ تر و بهتری در راه است.امیدورام این نوید برای تک تک شما هم پدیدار شود.

از آقای مهندس دژاکام که این زیبایی و محبتی که در زندگی ما ایجاد شد از وجود ایشان است،از آقای نادری و راهنمای بزرگوار خودم که همه آموزشهای مورد نیاز را بی دریغ به من انتقال دادند،از مسافرم که این روز را به من و فرزندانش هدیه کرد،سپاسگذارم.

اعلام سفر مجید شهریاری:آنتی ایکس مصرفی تزریق هروئین و کراک.طول سفر اول 13 ماه درمان به روش تدریجی با داروی اپیوم رهایی از بند اعتیاد 40 ماه.

آرزوی مجید:همه سفر اولی ها به سفر دوم برسند.

آرزوی همسفر مجید:ارزو می کنم که همیشه این عزیزان سر بلند و موفق باشند.سخنان مجید:

ما هرگز نمی توانیم خورشید را پنهان کنیم،ما هرگز نمی توانیم پرده ای روی ماه قرار دهیم.همان طور؛ که وجود کوهها را نمی توانیم نبینیم و وجود آنها را نادیده بنگاریم،پس آنها در این چرخه،تولد یافته،خلقت بدون آنها،معنا ندارد.آنها در تمامی موجوداتی که دارای محبت هستند،نفوذ دارند از آنها بیرون می آیند و دوباره؛به صورتی به ژرفای وجود تک تک مخلوقین الهی می روند.این بازتابها همچنان ادامه دارند.جاهایی ثابت و متحرک،حک می شوند تا از یاد نروند.در جاهای دیگر هم،به طور امانت،حفظ می شوند تا از آنجائی که ما می آئیم و باز می گردیم؛همیشه یک روزنه موجودیت باشد.آنرا در خود حس می کنیم.به همین جهت؛در پی آن روان می شویم تا بدانیم آنچه را که نمی دانیم.ازهستی،نیستی،وجود و غیره.هر قدر به این راه نزدیک تر شویم،این احساس قوی تر می شود.هر قدر از این حوزه دور شویم،این احساس قوی تر می شود و هر قدر از این حوزه دور شویم به دیگر مطالب غیرقابل ارزش می رسیم.جستجو برای همین است که ادامه دارد.

از آقای نادری بسیار تشکر می کنم که در تمام مسائل و مشکلاتم در طول سفر،پشتیبان من بودند و در طول سفرم در تمامی لحظه هایی که درگیر مسائل و مشکلاتم بودم،دریچه و روزنه ای از امید را به رویم باز می کردند تا بتوانم به راهم ادامه بدهم.

از جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان ،آقای محسن خان و مرزبانان شعبه شادآباد تشکر می کنم.

وقتی وارد کنگره شدم،تخریب بسیار بالایی داشتم.تزریق کراک و هروئین شرایطی را برای من بوجود آورده بود که آرزویم این بد که به چرخه مصرف تریاک برگردم.تنها توقعم از حضور در کنگره این بود که مصرفم را روی تریاک کنترل کنم و این آرزوی قلبی من بود.ولی وقتی کمی به جلو حرکت کردم به این حقیقت رسیدم که رهایی امکانپذیر است و هرچه مشکلات بیشتری در مسیرم قرار می گرفت من تلاش و خدمتم را در کنگره بالاتر می بردم تا به درمان برسم.در رهایی من همه کسانی که در کنگره هستند سهم دارند،زیرا معجزه رهایی در جمع اتفاق می افتد..

همسفر من،علیرغم اینکه در کنگره حضور ندارد،خدمات بسیاری را در گذشته و حال به من ارائه می دهد تا من بتوانم به حرکتم در کنگره ادامه بدهم.برایش سلامتی و رسیدن به خواسته هایش را از خداوند متعال خواستارم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 23 اردیبهشت 1396 04:40 ب.ظ
Howdy! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout
out and say I truly enjoy reading through your articles.
Can you suggest any other blogs/websites/forums that cover the
same topics? Many thanks!
سه شنبه 22 فروردین 1396 06:11 ب.ظ
Simply want to say your article is as astounding.
The clarity in your put up is just cool and i can think
you are a professional on this subject. Fine together with your permission let
me to seize your feed to stay updated with impending post.
Thank you one million and please keep up the enjoyable
work.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
کنگره 60 درمان اعتیاد Make your flash banner free online Create your flash banner free online Create your flash banner free online Create your flash banner free online Create your flash banner free online< وبلاگ نویسان کنگره 60