تبلیغات
لژیون همسفر ربیعی - اولین سال تولد
 
لژیون همسفر ربیعی
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار که اثر انگشت خدا بر همه چیز هست !
شنبه 7 مرداد 1391 :: نویسنده : همسفرفردی
وز پنج شنبه مورخ 22/4/91 از سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60  در نمایندگی شادآباد به استادی جناب آقای سهیلی  و جشن تولد شش سال رهایی آقای مجتبی حنفی و یکسال رهایی جلال ربیعی   برگزار گردید .


خلاصه سخنان استاد: یک هفته در خصوص این دستورجلسه صحبت می شود و یکسال زمان برای اجرای آن وجود دارد و خوب است که ما هر سال که می گذرد کارنامه اعمال خود را در کنگره بررسی کنیم تا دریابیم چه اندازه از تغییر جایگاههایمان مربوط به رعایت  و عدم رعایت حرمتها بوده است . حرمتها در کنگره طیف وسیعی دارد که فراتر از قوانینی است که در هر جلسه خوانده می شود .  رعایت قوانین و حرمتهای کنگره بر همگان الزامی است و هر کس در هر جایگاهی موظف است به حرمتها اهمیت داده و در انجام آن مقید باشد . چنانچه حرمتها رعایت نشود هرکسی که حرمتها را حفظ نکرده به میزان جایگاهی که دارد آسیب می بیند و هر چه این جایگاه رفیع تر باشد ، تبعات ناشی از نقض حرمتها به مراتب سنگین تر خواهد بود . هرکسی که وارد کنگره می شود باید تسلیم قوانین و حرمتهای کنگره باشد تا به جایگاهی که خواست دارد برسد و  با رعایت این قوانین است که تغییر در مسافران  صورت می گیرد .

مجتبی شش سال پیش وارد کنگره شد و اصلاٌ کنگره را قبول نداشت و زمان برد تا قبول کند که درمان چیست و چه تفاوتی با ترک مواد دارد ، علیرغم افت و خیزهایی که در ابتدای سفر داشت ولی سفرش را به خوبی  ادامه داد ، با پذیرفتن مسئولیت کمک راهنمایی پیوندش با کنگره محکم تر شد و در مجموعه خانواده کنگره به خوبی  به حرکت خود ادامه می دهد .

جلال نیز مانند مجتبی در ابتدا ، کنگره و درمان در آن را باور نداشت ولی تیپرینگ را به خوبی انجام داد ، حرکتش در ضلع جهانبینی کمی با کندی صورت گرفت ولی ادامه دارد و فعالیتش در ورزش راگبی شرایط بهتری را برای رشدش در کنگره فراهم آورده است . امیدوارم با رسیدن به وادی کمک راهنمایی پیوند محکم تری با کنگره پیدا کند . کنگره  صرفاٌ برای ترک مواد مخدر ، تشکیل نشده ، بلکه هدف اصلی آن آموزش خوب زندگی کردن ، آیین عشق ورزی و محبت و دوستی است و چه خوب است که ما فقط  به دنبال  کاهش تدریجی مواد مخدر نباشیم  و خودمان را با آموزش دیدن سایر شاخه های موجود در کنگره به کاملتر شدن نزدیک نماییم .

 پیام تولد : جلال عزیز ! انجام راه درست و کامل انسان را به انوار الهی نزدیک می کند و انوار الهی چشم دل را می گشاید، آنگاه دیگر نمی توان غیر از صراط مستقیم راه دیگری را پیمود.


اعلام سفر : مواد مخدر مصرفی تریاک ، طول مدت درمان به روش تدریجی ۱۸ ماه و ۱۷ روز ، رهایی از بند اعتیاد ، یکسال و یکماه ، رشته ورزشی : راگبی

آرزوی مسافر جلال :

سخنان جلال :

من دو سه ماه قبل از سفرم به مکه مکرمه وارد کنگره 60 شدم و به دنبال روشهای ترک دو یا سه ماهه بودم تا در مسافرتم با مشکل خماری روبرو نشوم . ولی امکان ترک مواد در این مدت کم با روش درمانی کنگره امکانپذیر نبود و من هرچه اصرار کردم که می خواهم در این مدت باقی مانده خودم را درمان کنم  از سوی راهنمایم پذیرفته نشد  و من تصمیم گرفتم خودم به تنهایی مواد مصرفی ام را کم کنم . در زمان مسافرتم برای اولین بار خماری را با تمام وجود احساس کردم و در تمامی لحظات طوافم در کعبه در اندیشه یافتن ذره ای مواد بودم و خوشبختانه همین مسئله تفکر مرا نسبت به ترک مواد مخدر تغییر داد ، وقتی برگشتم تصمیم گرفتم تا خودم را به کمک روش درمانی کنگره ، به تعادل برسانم و تازه آن موقع بود که فهمیدم تفاوت درمان و ترک در چیست ؟ حالا بعد از گذشت حدود یکسال و یکماه از رهایی ام حال بسیار خوبی دارم که در تصورم هم نمی گنجید که به چنین سطحی از انرژی بدون مصرف مواد دست یابم . از همسفرم که غم مرا بسیار خورد و همسفران کوچکم تشکر می کنم و امیدوارم کسانی که لذت این جایگاه را نچشیده اند ، آن را تجربه کنند .

خانم ربیعی راهنمای همسفرمحبوبه : خانم محبوبه همسفر فداکاری بودند و در هر جلسه حضورشان در لژیون برای روز تولدشان تصویر سازی می کردند و من اگر بخواهم به او نمره همسفر بودن بدهم بعد از دریافت شال کمک راهنمایی و رسیدن به جایگاه خدمت ، حتماٌ نمره او 20 خواهد بود .

خانم محبوبه همسفر جلال : من در ابتدا از خداوند بزرگ سپاسگزارم که همسرم اعتیاد پیدا کرد تا من کنگره را پیدا کنم و در این مسیر با تاریکی های وجود خودم آشنا شوم و به کمک آموزشهای کنگره در جهت بهبود خود کوشا باشم و به دنبال مقصر شناختن همسرم ، در راستای اصلاح خودم کوشا باشم . از جناب آقای مهندس ، بنیانگذار کنگره 60 ، راهنمای مسافرم که تمام شرایط سخت جلال را پذیرفت و او را هدایت کرد ، راهنمای خودم و خواهران لژیونی و تمام کسانی که در این مسیر دست مرا گرفتند سپاسگزارم .

 

پیام تولد : در حقیقت شما تاریکی اعتیاد و تاریکی های زیادی را تجربه نموده و در یک مبارزه حساب شده توانسته اید خویش و شخصیت خود را که دزدیده شده بود پس بگیرید ، بنابراین فولادی آبدیده شده اید که کمتر در مسیر زندگی خود مرتکب اشتباه خواهید شد .

اعلام سفر : مواد مخدر مصرفی : تریاک و حشیش ، طول مدت درمانی به روش تدریجی ۱۱ ماه و ۱۱ روز ، رهایی از بند اعتیاد ۶ سال و ۲ ماه ، رشته ورزشی : تنیس روی میز

مسافر مجتبی : حال بعداز گذشتن 6 سال از رهایی ، پیامی که من برای مسافران و همسفران دارم ، خدمت در کنگره است ، زیرا طی یکسال گذشته با وجود سختی های بسیاری که در راه من قرار می گرفت ، ولی باز راهی پیدا می کردم و این را مدیون خدمت در کنگره 60 ، محبت و دعای رهجویانم و همسفرانشان هستم . نا امیدی  بیماری است که امروزه گریبان انسانهای بسیاری را گرفته و گاهی این ناامیدی در مسافران سفر اول و دوم هم دیده می شود ولی حرکت در صراط مستقیم و حمایت خداوند حتما برای خروج از نا امیدی موثر خواهد بود ، همانطور که در وادی اول گفته می شود ، با تفکر ساختارها آغاز می گردد و بدون تفکر ، آنچه هست رو به زوال می رود ، و آنچه هست های ماست که ما را ناامید می کند ، بهتر است به جای فکر کردن و تمرکز بر نداشته هایمان که هم می تواند مادی باشد و هم معنوی به داشته هایمان فکر کنیم و با تمرکز برآن ، بر حس ناامیدی غلبه کنیم ، یک مسافر سفر اولی می تواند به کنگره ای که از او حمایت می کند تا درمان شود و راهنمایی که دلسوزانه دوستش دارد و به او خدمت می کند تا به رهایی برسد  و سایر افرادی که در حال خدمت به او هستند افتخار کند و به راهش ادامه دهد تا به جایگاه ها و دستاوردهای بیشتری که ناشی از تفکر سالم اوست و زوال ناپذیر است دست یابد . هر کسی در کنگره خدمتگزار باشد به درمان می رسد شاید زمان ببرد ولی درمان اتفاق می افتد .

از راهنمایم ، آقای خان ، همسفرم و راهنمای او ، سرکار خانم سودابه ، که قالب همسفرم را به قدری خوب ساخت که همیشه حامی من است و تمام کسانی که مرا حمایت و هدایت کردند ، تشکر می کنم .

خانم سودابه راهنمای همسفر حنفی : خداوند را شاکرم که دراین روز زیبا در این جشن شاد شرکت دارم . کنگره روبه پیشرفت است وا ین جای مباهات دارد . نسل در نسل بچه های کنگره در پشت هم حرکت می کنند و رشد می نمایند . امیدوارم سالهای سال خدمتگزار کنگره باشیم و زیبای عزیز درا ین خدمت مشارکت داشته باشد و با شال زیبای کمک راهنمایی او را ببینم .

همسفر زیبا حنفی :  من هم ضمن عرض تبریک به جناب مهندس دژاکام و خانواده بزرگ کنگره 60 ، به مسافرم که با تلاش توانست تولد شش سالگی اش را ببیند ، خدا قوت می گویم و از همه عزیزانی که در این جشن شرکت دارند تشکر می کنم . از جناب آقای خان پدر شعبه شاد آباد تشکر می کنم . بعد از دوران مرزبانی ام بین من و همسفران پیوندی برقرار شده از جنس محبت و عشق که به صراحت اعلام می کنم که دوستتان دارم و خوشحالم که شش مرا پذیرفتید . برایم دعا کنید که شال کمک راهنمایی بر دوشم باشد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 19 خرداد 1398 01:40 ب.ظ

If you want to grow your familiarity only keep visiting this web site and be updated with the newest news update posted here.
شنبه 18 خرداد 1398 05:39 ب.ظ

I used to be recommended this website by way of my cousin. I'm no longer certain whether this put up is written by him as nobody else know such detailed about my trouble. You are wonderful! Thanks!
یکشنبه 26 شهریور 1396 01:35 ق.ظ
Everything is very open with a really clear explanation of the issues.
It was truly informative. Your website is very helpful.
Thank you for sharing!
سه شنبه 22 فروردین 1396 06:06 ب.ظ
I like it when folks get together and share views. Great website,
stick with it!
جمعه 27 مرداد 1391 10:19 ب.ظ
سلام خداقوت
.
.
.
شادیت مبارک.
با مقاله ای از عدالت به روزم...
پنجشنبه 26 مرداد 1391 11:03 ب.ظ
سلام دوست عزیز وبلاگ خوبی داری
میتوانی برای وبلاگت آدرس مستقلی داشته باشی
مثلا:lejionrabiei.com
برای تبدیل وبلاگت به سایت یه سر به سایت ما بزن
ارزان تر از همه جا فقط6000 تومان
همچنین شرکت در قرعه کشی هفتگی سه وجه 20,000 تومانی شاید شما برنده این هفته ما باشید
سه شنبه 17 مرداد 1391 03:50 ق.ظ
با سلام و خداقوت به همه ی عزیزانی که در سایت عظیم و موفق کنگره ی 60خدمت می کنند
به استحضار شما می رسانیم که در راستای موفقیت و پیشرفت هر چه بیشتر سایت حر در نظر داریم قسمتی با عنوان از... تصویر تا تفکر...در سایت به اجرا بگذاریم ...از بین نوشته های شما عزیزان شرکت کننده هر 14 روز یک نوشته برگزیده و به عنوان یادگاری هدیه ای اهدا می گردد
منتظر حضور درخشان شما در سایت حر هستیم
باشد که پیام های شما راهگشای آنان که به دنبال حقیقت هستند شود...
با تشکر: مرزبان سایت حرجمعه 13 مرداد 1391 06:37 ب.ظ
محبوبه عزیزم‏!‏
خیلی خیلی دوست دارم‏!‏
تبریک‏!‏
سه شنبه 10 مرداد 1391 10:49 ق.ظ
تبریک به جلال عزیز و همسفر محترمشون ، خداقوت به راهنماهای گرامی این عزیزان ...
شادی زی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
کنگره 60 درمان اعتیاد Make your flash banner free online Create your flash banner free online Create your flash banner free online Create your flash banner free online Create your flash banner free online< وبلاگ نویسان کنگره 60